Agresywna para z Porsche przesłuchana przez Policję [WIDEO]

Autor:
MK
2019-07-10 09:43

We wtorek pojawiły się nowe fakty w sprawie niebezpiecznej sytuacji, jaką spowodowała 5 lipca na drodze ekspresowej S8 para przemieszczająca się czarnym Porsche.

Agresywny mężczyzna był pasażerem czarnego Porsche. Autem kierowała kobieta. / Fot. YouTube.com Agresywny mężczyzna był pasażerem czarnego Porsche. Autem kierowała kobieta. / Fot. YouTube.com

Do zdarzenia doszło 5.07. w godzinach przedpołudniowych. Samochód marki Porsche wstrzymywał ruch na drodze ekspresowej S8 w okolicy Wielunia. W pewnym momencie pasażer tego samochodu wysiadł i groził małżeństwu wracającemu z dzieckiem z wakacji.

Zgłosili się sami

Kobieta i mężczyzna, jadący wówczas samochodem marki Porsche, który stwarzał zagrożenie w ruchu, sami zgłosili się we wtorek 9 lipca do Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, gdzie zostali przesłuchani.

- Ich zgłoszenie po publikacjach w mediach zbiegło się z ustaleniami Policji. Oboje przebywają tymczasowo w Polsce. Policja polska na pewno wystąpi z wnioskami o ukaranie obojga o wykroczenia, które popełnili - poinformowała TVP 3 Łódź mł. insp. Joanna Kącka

Kierowała kobieta

Ustalono, że samochodem powodującym bezpośrednie zagrożenie w ruchu na drodze ekspresowej S8 w okolicach Wielunia, kierowała w dn. 5.07. kobieta przesłuchana we wtorek przez świętokrzyską Policję. Mężczyzna, który wówczas wysiadł z tego auta i był agresywny wobec zatrzymanego innego uczestnika ruchu, podróżował wtedy poszukiwanym od kilku dni Porsche jako pasażer.

Agresja wobec innego kierowcy

Zatrzymany na drodze ekspresowej przez agresywną parę z Porsche przypadkowy kierowca wracał z wakacji wraz z żoną i 14-letnim synem.

- Po wyjściu z auta próbował wybić szybę, by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem - relacjonował bezpośrednio po zdarzeniu poszkodowany uczestnik ruchu na S8.  

Nagraniem umieszczonym przez poszkodowanego kierowcę w serwisie YouTube zainteresowała się łódzka Policja:

O przebiegu zdarzenia informowaliśmy tutaj:
Wstrzymał ruch na S8 i chciał się bić! Policja szuka nagrań [WIDEO]

Źródło: TVP3 Łódź

0.14651012420654