Biznes edukacyjny, rozwój osobisty i sposób na przetrwanie najtrudniejszych chwil dla startupu. Biznes Caffe #19 [WIDEO]

Autor:
Bożena Ziemniewicz / Tomasz Talaga
2019-08-14 19:16

Nieuchronnie zbliża się początek roku szkolnego, możemy więc mówić o sezonie sprzedaży związanej z edukacją. Na czym można zarobić, jakie mechanizmy wykorzystują sprzedawcy i ile wydamy w tym roku? 

Uczestnicy programu Biznes Caffe #19 Uczestnicy programu Biznes Caffe #19

W wywiadzie eksperckim poruszamy inspirujący temat usług rozwojowych i szans, które branża ta ze sobą niesie. Rozmawiamy o specyfice rynku i korzyściach, jakie przedsiębiorcy mogą zyskać podnosząc kwalifikacje własne i swoich pracowników. Przyglądamy się szczególnie małym i mikro firmom, dla których korzystanie z tego typu oferty jest najtrudniejsze.

Z gościem biznesowym natomiast dyskutujemy o specyfice startupów, ich miejscu na rynku i szansach na przetrwanie. Mówimy o szansach i zagrożeniach, w tym bardzo realnym zagrożeniu plajtą. Szukamy także rozwiązań dających więcej pewności w samodzielnych poczynaniach biznesowych i miejsc, gdzie można uzskać pomoc czy wsparcie. Wszystko to zaś na żywym przykładzie przedsiębiorcy, który przeżył najtrudniejszy okres startupowy i dziś może dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

0.11429905891418