Co dalej z ogromnym diabelskim młynem na Starym Rynku? Jest decyzja

Autor:
Marcin Bugaj
2019-11-08 07:02

My Wheel of Łódź, czyli największy diabelski młyn w Polsce, który stoi na Starym Rynku w Łodzi od końca września, będzie działał dłużej.  

Wheel of Łódź (fot. Redakcja) Wheel of Łódź (fot. Redakcja)

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli przejechać się największym w Polsce diabelskim młynem, mamy dobre wiadomości. Na profilu My Wheel of Łódź na Facebooku pojawiła się informacja, że młyn będzie działał do stycznia 2020 roku. Łodzianie będą mogli zzatem korzystać z tej rozrywki o 2 miesiące dłużej.

Początkowo młyn miał bowiem stacjonować w Łodzi tylko do początku listopada. Jak widać jednak duże zainteresowanie atrakcją przekonało właścicieli do pozostania na Starym Rynku dłużej. Podobnie z resztą jak miało to miejsce w Szczecinie, skąd My Wheel przyjechał do Łodzi. Tam również początkowo zakładano krótszą obecność, lecz duże zainteresowanie spowodowało, iż Szczecin gościł diabelski młyn przez 4 miesiące.

My Wheel of Łódź to największa tego typu atrakcja w Polsce. Mierzący 55 metrów wysokości i ważący ponad 300 ton młyn wzbudził ogromne zainteresowanie wśród łodzian. Teraz będą mieli okazję skorzystać z przejażdżki i podziwiać miasto z lotu ptaka jeszcze dłużej.

Sprawdź także:

Zobacz Łódź ze szczytu diabelskiego młyna. Wheel of Łódź już się kręci [WIDEO]
0.14446210861206