Czas to pieniądz, a biznes to praca. Ile pracujemy, jak odpoczywamy i czy mamy eventy? Biznes Caffe #4 [WIDEO]

Autor:
Michał Haze / Tomasz Talaga
2019-05-01 14:58

Biznes to praca, a bez pracy, jak mówi stare przysłowie, nie ma kołaczy. Dziś początek wielkiej majówki, czyli dla wielu dni wolnych od pracy.

bc (11).jpg bc (11).jpg

Ile pracujemy w naszych biznesach, czy jesteśmy społeczeństwem zapracowanym, a jeśli tak, to czy potrafimy odpoczywać i docenić walory turystyczne naszego miasta?

Co to jest przemysł spotkań i jak zarabiać na event’ach. To wszystko w czwartej odsłonie Biznes Caffe.

Partnerem programu jest firma ACORA. Tak piszą o sobie:

Jesteśmy agencją eventową...

…od 2006 roku z sukcesami zarządzamy projektami w zakresie marketingu wydarzeń, wspierając naszych Klientów w projektowaniu i budowaniu silnego wizerunku marki.

Organizujemy konferencje, targi, pokazy, spotkania wewnętrzne i integracyjne, gry miejskie, otwarcia obiektów, jubileusze i wiele innych. Współpracujemy z naszymi Klientami od powstania idei i celów wydarzenia, poprzez kreację, przygotowania i kompleksową koordynację wyjątkowego eventu, aż do podsumowania jego rezultatów i przygotowania rekomendacji.

Zajmujemy się również zarządzaniem podróżami, projektami incentive, a także rozwijamy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania grywalizacyjne w projektach dla odbiorców indywidualnych i biznesowych.

Szukamy najlepszych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby Klientówi i pomagają im wspierać budowę silnych marek.

0.13224291801453