W krajobraz wielokulturowej Łodzi wpisuje się wiele pięknych świątyń.

Zobacz
2018-12-16 1450 Autor: Włodzimierz Pfeiffer / Archiwum Państwowe w Łodzi
Siatkaskie derby Łodzi dla ŁKS-u Commercecon! [GALERIA]

Derby Łodzi to spotkanie, które fascynowało fanów siatkówki nie tylko w naszym mieście. To był hit Ligi Siatkówki Kobiet nie tylko ze względu na atmosferę i otoczkę, ale także sportowo – mierzyły się przecież 2 i 3 drużyna w tabeli. Ostatecznie wygrał wicelider, czyli ŁKS Commercecon, który w 4 setach rozprawił się z drużyną Grot Budowlanych.

Zobacz
2018-12-14 437 Autor: Michał Szymański
Próba generalna ŁKS-u przed derbami na 5 [GALERIA]

Zawodniczki ŁKS-u wygrały wczoraj z bielskim BKS-em bez straty seta. Zapewniły sobie tym samym utrzymanie 2 miejsca w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet do czwartkowych derbów Łodzi.

Zobacz
2018-12-14 184 Autor: Michał Szymański
ŁKS Commercecon pokazał moc w starciu z PTPS-em Piła [GALERIA]

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź nie dały najmniejszych szans swoim rywalkom z Piły i pewnie zainkasowały kolejne trzy punkty.

Zobacz
2018-11-30 471 Autor: Bartosz Kudaj
Pewne 3:0 Budowlanych z KSZO Ostrowiec

W niedzielnym meczu 5. kolejki LSK podopieczne Błażej Krzyształowicza bez najmniejszego problemu pokonały rywalki z Ostrowca wygrywając w trzech setach i utrzymały trzecią pozycję w klasyfikacji ogólnej.

Zobacz
2018-11-28 273 Autor: Bartosz Kudaj
Remis ŁKS-u z Bruk-Betem [GALERIA]

Piłkarze ŁKS-u zremisowali 1:1 z Bruk-Bet Termaliką w ostatnim meczu na własnym stadionie w 2018 roku. Łodzianie mieli nieco więcej okazji do strzelenia gola, ale, biorąc pod uwagę postawę obu ekip, remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Zobacz
2018-11-26 245 Autor: Bartosz Kudaj
ŁKS nie daje szans niemieckiemu zespołowi w Lidze Mistrzyń [GALERIA]

To był piękny wieczór dla kibiców siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. Wicemistrzynie Polski po kapitalnym meczu pokonały SCC Palmberg Schwerin 3:1 i zapisały na swoim koncie pierwszy komplet punktów w Lidze Mistrzyń.

Zobacz
2018-11-23 477 Autor: Bartosz Kudaj
inauguracyjna Sesja Rady Miejskiej

Podczas I sesji VIII kadencji Rady Miejskiej w Łodzi (21 listopada) Hanna Zdanowska odebrała zaświadczenie o wyborze na Prezydenta Miasta Łodzi i złożyła ślubowanie. Ślubowali również radni.

Zobacz
2018-11-21 685 Autor: Filip Talaga
Sting i Shaggy zagrali w łódzkiej Atlas Arenie!

W sobotni wieczór na Atlas Arenie wystąpił niesamowity duet - Sting i Shaggy, promujący płytę "44/876". Panowie przenieśli nas w słoneczne rejony, idealne na ten listopadowy dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią!

Zobacz
2018-11-19 496 Autor: Bartosz Kudaj
Radomka bez szans w Łodzi [GALERIA]

Łódzkie Wiewióry ponownie okazały się lepsze od swoich rywalek! W 4. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet pokonały bez problemów Radomkę Radom 3:0, mając przewagę w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

Zobacz
2018-11-19 495 Autor: Bartosz Kudaj
Komplet punktów dla ŁKS-u Commercecon [GALERIA]

Trzecią wygraną w trzecim meczu tego sezonu LSK zanotowały siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Tym razem podopieczne trenera Michala Maska pokonały bez straty seta DPD Legionovię Legionowo.