Nowa podprowadzająca w Orle Łódź. A to jeszcze nie koniec!

Autor:
red. / źródło: Orzeł Girls
2019-11-08 14:16 Aktualizacja: 2019-11-08

KŻ Orzeł Łódź wstrzymuje się z ogłoszeniem kadry na sezon 2020. Tymczasem na fanpage’u Orzeł Girls pojawiła się informacja o nowej podprowadzającej łódzkiej ekipy.

Justyna, nowa podprowadzająca Orła Łódź (Fot.facebook.com/OrzelGirls) Justyna, nowa podprowadzająca Orła Łódź (Fot.facebook.com/OrzelGirls)

„Jeśli klub jeszcze nie, to my…” – takimi słowami rozpoczyna się post dotyczący kolejnego „transferu” w gronie podprowadzających Orła Łódź. Ekipę swoją osobą zasiliła 22-letnia Justyna Wojciechowska.

Uśmiechnięta studentka finansów i biznesu międzynarodowego. W wolnych chwilach, pracuje na różnego rodzaju wydarzeniach jako hostessa i modelka. […] W przeszłości grała w siatkówkę, zaliczając bardzo dużą ilość zawodów sportowych. Jednak to żużel skradł ostatecznie jej serce. Mimo tego, że dyscyplina ta gości w życiu Justyny od niedawna to przypadła jej bardzo do gustu. Właśnie dlatego bez wahania zdecydowała się być jednym z aniołków Orzeł Girls – czytamy na fanpage’u Orzeł Girls.

Jak się dowiedzieliśmy, mimo że ekipa podprowadzających w łódzkim Orle składa się już z pięciu osób, to w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać kolejnych nowych twarzy.

Polecamy: Razem z Rossmannem „Pomagamy jak umiemy” – i dobrze nam idzie!
0.18207001686096