Reklama

Blisko, coraz bliżej! Trwa końcowe odliczanie do turnieju mistrzostw Europy

Autor:
BJ / źródło: UMŁ
2019-08-14 10:19

Już za niespełna 10 dni polskie siatkarki rozpoczną w Łodzi rywalizację w ramach mistrzostw Europy. Zawodniczki selekcjonera Jacka Nawrockiego już od kilku dni przebywają w naszym mieście. W łódzkiej Atlas Arenie zostaną rozegrane mecze polskiej grupy, a także spotkania w 1/8 i ćwierćfinałach.

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet zbliżają się wielkimi krokami (Fot. mat. prasowe) Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet zbliżają się wielkimi krokami (Fot. mat. prasowe)

Polki rozpoczną rywalizację 23 sierpnia meczem ze Słowenią. W kolejnych spotkaniach grupowych zmierzą się z: Portugalią (24 sierpnia), Ukrainą (26 sierpnia), Belgią (28 sierpnia) i Włochami (29 sierpnia).

W kadrze przygotowującej się do ME są trzy zawodniczki z łódzkich klubów: Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik (ŁKS Commercecon) i Maria Stenzel (Grot Budowlani). Podczas wcześniejszych spotkań Alagierska i Stenzel wywalczyły sobie mocną pozycję w reprezentacji. Mniej okazji do gry miała Wójcik, która cały czas ma jednak szansę na to, by w czasie mistrzostw wystąpić przed łódzką publicznością.

Warto dodać, że oprócz sprzedaży internetowej wejściówek na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2019, która prowadzona jest już od lutego, trwa także sprzedaż stacjonarna. W Łodzi bilety na wszystkie mecze fazy grupowej, 1/8 finału i ćwierćfinału kupować można w sześciu lokalizacjach.

CZYTAJ TAKŻE >>> Gdzie kupić bilety na Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet? [LISTA]

Reklama
Reklama
Reklama