TENIS: Zabawa, sport i świetne nagrody! Jerzyk Cup ponownie w Łodzi

Autor:
Michał Granosik
2019-09-11 12:18
wydarzenie
2019-09-21
-
2019-09-22

Wielka gratka dla młodszych fanów tenisa. 21 i 22 września na kortach MOSIR-u w Łodzi odbędzie się kolejna edycja pikniku tenisowego „Jerzyk Cup”.

Jerzyk Cup ponownie zawita do Łodzi. Zdjęcie ilustracyjne (Fot. StockSnap) Jerzyk Cup ponownie zawita do Łodzi. Zdjęcie ilustracyjne (Fot. StockSnap)

Organizatorzy, którymi są Jerzy Janowicz i Fundacja Eurotenis postanowili w tym roku wprowadzić do swojego programu nowe rozgrywki dla najmłodszych uczestników turnieju. Zwycięzcy mogą liczyć na fantastyczne nagrody.

To już XI edycja łódzkiego turnieju tenisowego „Jerzyk Cup”. W tym roku w Parku 3 Maja do dyspozycji uczestników będą dostępne 3 minikorty, na których rozegrane zostaną tenisowe gry i zabawy dla rodziców i ich pociech.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje siły w trzech kategoriach wiekowych: do 8,10 i 12 lat. Dla najlepszych zawodników organizatorzy ufundowali wspaniałe nagrody m.in. puchary, dyplomy, oraz dwie wycieczki do Disneylandu. Oprócz tego, uczestnicy turnieju będą mieli wyjątkową okazję, by spotkać się z jednym z najpopularniejszych polskich tenisistów – Jerzym Janowiczem.

Co istotne, nowym punktem w programie imprezy jest turniej dla dzieci, które nie miały jeszcze kontaktu z profesjonalną grą w tenisa.

Zgłoszenia do turnieju należy wysyłać do 19 września na adres mailowy – jerzykcup2019@onet.pl.

Polecamy: Bez Kurka, ale z Leonem. Polska gotowa na Mistrzostwa Europy!