Grasz w FIFĘ? Wykorzystaj szansę i reprezentuj Łódzki Klub Sportowy w Ekstraklasa Games!

Autor:
B.J.
2019-11-06 09:51 Aktualizacja: 2019-11-06

Już 14 listopada startuje drugi sezon największego w Polsce turnieju w grę FIFA. W Łodzi zawody rozpoczną się jednak dopiero 18 grudnia. Wówczas ruszy turniej kwalifikacyjny Łódzkiego Klubu Sportowego do Ekstraklasa Games.

Ekstraklasa Games (fot. mat. prasowe) Ekstraklasa Games (fot. mat. prasowe)

Rozbudowane kwalifikacje, rozgrywki podzielone na trzy etapy i wyjątkowa oprawa w studiu telewizji Polsat Games zapewnią po raz kolejny wielkie emocje wszystkim uczestnikom. W turnieju Ekstraklasy może wziąć udział każdy. Rozgrywki są przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy walczyć będą o triumf w wielkim finale rozegranym w maju 2020.

Od ubiegłego roku należymy do ekskluzywnego grona lig, które uruchomiły profesjonalne rozgrywki esportowe. Patrząc na wyniki poprzedniej edycji Ekstraklasa Games widzimy duży entuzjazm uczestników oraz możliwość rozwoju tego projektu. W pierwszym sezonie zarejestrowało się ponad 17 tys. graczy – mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A, cytowany przez lkslodz.pl.

Każdy turniej kwalifikacyjny rozpoczynać się będzie o godzinie 18:00 czasu polskiego. W turnieju będzie mogło wziąć udział 2048 graczy. Jeżeli liczba zapisanych uczestników do turnieju będzie większa niż 2048 o wzięciu udziału decydować będzie potwierdzenie (check-in).

W środę 6 listopada rano do turnieju kwalifikacyjnego ŁKS-u Łódź na konsoli PS4 zapisało się 51 graczy,  z kolei na konsoli Xbox ONE 9 graczy.

Jest o co grać, bowiem nagrodą za zwycięstwo w turnieju kwalifikacyjnym jest możliwość reprezentowania klubu na arenie ogólnopolskiej.

Co więcej, „Ekstraklasa Games” należy do turniejów na licencji „FIFA 20 Official League Qualifier”. Najlepsi gracze rywalizują w turnieju także o punkty do rankingu „FIFA 20 Global Series” i możliwość walki o awans na Mistrzostwa Świata „FIFA eWorld Cup”.

Być może turniej kwalifikacyjny będzie pierwszym krokiem ku wielkiej esportowej karierze jednego z fanów Łódzkiego Klubu Sportowego…

źródło: ŁKS Łódź

Polecamy: Połamane (dosłownie) skrzydła piłkarskiego Widzewa. Przyszedł czas na eksperymenty?
0.15071201324463