Reklama

K. Moskal przed meczem z Wisłą Kraków: „Musimy grać swoje” [ZAPOWIEDŹ]

Autor:
Bartosz Kozdój
2019-08-15 19:45 Aktualizacja: 2019-08-15

Łódzki Klub sportowy w najbliższy piątek zainauguruje 5. kolejkę PKO Ekstraklasy spotkaniem w Krakowie z Wisłą. Rycerze Wiosny mają za sobą dwie porażki, ale w grodzie Kraka mają grać o pełną pulę.

K. Moskal przed meczem z Wisłą Kraków: „Musimy grać swoje” [ZAPOWIEDŹ] (Fot. Bartosz Kozdój) K. Moskal przed meczem z Wisłą Kraków: „Musimy grać swoje” [ZAPOWIEDŹ] (Fot. Bartosz Kozdój)

Łodzianie mieli dobry start sezonu. Najpierw zremisowali z Lechią Gdańsk, a potem zwyciężyli z Cracovią Kraków. Później przyszła przegrana z Lechem Poznań, ale po dobrej grze. Gorzej było tydzień temu. ŁKS zaliczył drugą porażkę z rzędu i styl gry podopiecznych trenera Moskala był zdecydowanie słabszy niż wcześniej. Jak będzie w spotkaniu z Białą Gwiazdą?

Opiekun łódzkiej ekipy chciałby pokonać Wisłę Kraków i cały czas kontynuować ofensywną grę. Były szkoleniowiec drużyny z ul. Reymonta zna słabe punkty rywali, ale stara skupić się na swojej ekipie.

- Jesteśmy w dobrej formie, tylko w ostatnich dwóch meczach nie udało nam się zapunktować. Jedziemy do Krakowa z nastawieniem, że ten wyjazd przyniesie nam punkty - oznajmił trener Moskal i dodał - Wisła to zespół, który też chce grać w piłkę, mieli oni ostatnio kłopoty kadrowe, ale z tego co wiem, wszyscy zawodnicy trenują. Mamy po tyle samo punktów i na pewno obie ekipy przy okazji piątkowego spotkania, będą chciały się wzbogacić.

Trener Moskal podkreśla, że jego zespół musi być pewny siebie i nie obawiać się Wisły, wtedy ŁKS wróci do Łodzi ze zwycięstwem.

- Stać nas na to, aby powalczyć o pełną pulę. Uważam, że nie mamy się czego obawiać , ani wstydzić. Musimy tylko wyjść na boisko i grać swoje.
Będzie to dla mnie sentymentalny wyjazd na Reymonta, bo spędziłem tam trochę czasu, ale nie będzie żadnych sentymentów na boisku - skomentował szkoleniowiec łodzian.

Patryk Bryła urodził się w Krakowie, ale nigdy nie występował w Wiśle. Co ten pomocnik sądzi o zbliżającej się potyczce z podopiecznymi trenera Macieja Stolarczyka?

- Jesteśmy na tyle dobrze przygotowani do sezonu, że dwie porażki nie podetną nam skrzydeł. Będziemy dalej realizować założenia trenera, czy to się uda dowiemy się już w piątek - powiedział 29-latek.

CZYTAJ TAKŻE >>> ŁKS - PIAST [POMECZOWE OCENY TUŁÓDŻ.PL]

Reklama
Reklama
Reklama