ŁKS uczci rocznicę odzyskania niepodległości! Na meczu pojawią się żołnierze oraz…

Autor:
B.J.
2019-11-08 09:36 Aktualizacja: 2019-11-08

Już dziś (piątek, 8 listopada) odbędzie się kolejny mecz ŁKS-u Łódź w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala podejmą tym razem drużynę Śląska Wrocław. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie. Z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania niepodległości, władze i przedstawiciele klubu przygotowali kilka niespodzianek dla kibiców.

Kibice ŁKS podczas meczu na Stadionie Miejskim w Łodzi (Fot. Bartosz Kudaj) Kibice ŁKS podczas meczu na Stadionie Miejskim w Łodzi (Fot. Bartosz Kudaj)

Jak co roku piłkarze razem z kibicami przed pierwszym gwizdkiem sędziego odśpiewają wspólnie Hymn Polski.

Tym razem będą im również towarzyszyć wojskowi z 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze na czele ze swoim dowódcą, pułkownikiem Pawłem Wiktorowiczem utworzą szpaler dla zawodników i dziecięcej eskorty, która ubrana będzie w okolicznościowe koszulki z datą 11 listopada. Drużyna ŁKS-u zagra również cały mecz w biało-czerwonych opaskach na lewym ramieniu.

Oprócz tego klubowa telewizja wyprodukowała specjalny klip promujący piątkowy mecz. Rafał Kujawa, który wcielił się w rolę reportera zadawał mieszkańcom Łodzi proste pytanie: „Czym dla nich jest patriotyzm?”. Ełkaesiacy odwiedzili ulicę Piotrkowską, okolice Domu Handlowego „Central” oraz pobliską Szkołę Podstawową numer 46. Ze strzelcem hattricka w spotkaniu z Koroną Kielce były również dzieci z Akademii ŁKS, które wręczały spotkanym osobom zaproszenie na piątkowy mecz oraz drobny upominek klubowy.

Przypomnijmy, że mecz ŁKS – Śląsk rozpocznie się o godzinie 18:00. Zapowiedź tego spotkania przeczytacie na TuŁódź.pl -> ŁKS utrze nosa Śląskowi Wrocław? [ZAPOWIEDŹ].

Polecamy: Jak przebiega budowa stadionu ŁKS-u?
0.19089198112488