zamknij

Bełchatów

SIATKÓWKA: Zmiany w PGE Skrze Bełchatów. Odejście trenera, transfer atakującego
0

W PGE Skrze Bełchatów w końcu zaczęły się zmiany. Na początek kibice dostali informacje o zmianach w sztabie trenerskim, w którym nie będzie już Roberto Piazzy i Eduardo Romero. Teraz do tych nowości doszło także zakontraktowanie atakującego.

2019-06-11 15:55 Autor: Jakub Balcerski, źródło: PGE Skra Bełchatów
SIATKÓWKA: Legenda klubu opuszcza PGE Skrę Bełchatów. Będzie trenować klub PlusLigi
0

PGE Skrę Bełchatów opuszcza legenda klubu. Były siatkarz, a w poprzednim sezonie asystent trenera Michał Winiarski pożegnał się z drużyną. W kolejnej kampanii ma trenować samodzielnie jeden z klubów PlusLigi.

2019-06-05 14:30 Autor: Jakub Balcerski, źródło: PGE Skra Bełchatów
PIŁKA NOŻNA: R. Wolsztyński po meczu GKS – Widzew: „ Nie jesteśmy godni gry w takim klubie jak Widzew”
0

Widzew Łódź przegrał 1:3 mecz z GKS-em Bełchatów i pogrzebał swoje szanse na awans. Trener oraz piłkarze nie ukrywali smutku i nie szukali wymówek tak na tą porażkę jak i cały sezon.

2019-05-13 09:45 Autor: Piotr Mika
PIŁKA NOŻNA: Widzew zostaje w II lidze!
0

Porażka 1:3 w Bełchatowie przypieczętowała katastrofalną rundę wiosenną Widzewa Łódź i ostatecznie pozbawiła go szans na awans. Coś, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się nierealne, stało się faktem.

2019-05-12 15:19 Autor: Piotr Mika
PIŁKA NOŻNA: GKS Bełchatów – Widzew Łódź [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
0

Ostatni mecz sezonu piłkarzy Widzewa Łódź. Wiele osób myślało, że łodzianie do tej pory będą mieli awans w kieszeni, niestety stało się inaczej. Widzewiacy muszą dziś wygrać, lecz nawet to nie zapewni im awansu i będą musieli jeszcze oglądać się na wyniki innych.

GKS BEŁCHATÓW 3:1 (1:1) WIDZEW ŁÓDŹ (KONIEC MECZU)

2019-05-12 12:50 Autor: Piotr Mika
PIŁKA NOŻNA: Widzew musi wygrać, a potem zacząć się modlić [ZAPOWIEDŹ]
0

Jeśli Widzew Łódź chce awansować do Fortuna 1 Ligi nie wystarczy mu „tylko” wygrać w niedzielnym meczu z GKS-em. W ostatniej kolejce II ligi potknięcie będzie musiała zaliczyć Elana Toruń, która zmierzy się z Olimpią Elbląg.

2019-05-11 20:00 Autor: Piotr Mika
Zimą jest rajem dla narciarzy, gdy jest ciepło dla rowerzystów. Góra Kamieńsk gotowa na lato!
0

Zimą jest rajem dla narciarzy i snowboardzistów, latem dla rowerzystów. Góra Kamieńsk to wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas.

2019-05-04 15:42 Autor: Redakcja, materiały prasowe
SIATKÓWKA: Charatytawne licytacje pisanek od siatkarzy PGE Skry i GPR Suflidowo
0

PGE Skra Bełchatów oraz GPR Suflidowo przygotowali ciekawą akcję post-wielkanocną. Polska tradycja malowania pisanek jest chyba znana każdemu w naszym kraju. Siatkarze z Bełchatowa postanowili się włączyć do akcji charytatywnej na rzecz Fundacji "Dom w Łodzi", oddając na licytacje własne pomysły na pomalowane jajka.

2019-04-25 15:19 Autor: Jakub Balcerski, źródło: PGE Skra Bełchatów
SIATKÓWKA: Lube pozbawiło PGE Skrę marzeń o finale Ligi Mistrzów. Znów wystarczyły 3 sety
0

PGE Skra Bełchatów przegrała rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów z Cucine Lube Civitanova 0:3. Gospodarzom do awansu do finału rozgrywek wystarczyły 2 wygrane sety, ale nie dali szans bełchatowianom, doganiając ich także w końcówce ostatniego. Polskiej drużynie pozostała walka o 5 miejsce w PlusLidze.

2019-04-11 14:47 Autor: Jakub Balcerski
SIATKÓWKA: Nadzieja umiera ostatnia. PGE Skra walczy o finał we Włoszech [ZAPOWIEDŹ]
0

PGE Skra Bełchatów w bardzo trudnej sytuacji przystępuje do ostatecznej batalii o finał Ligi Mistrzów w Berlinie. Jeśli wygra wyjazdowe spotkanie z Cucine Lube Civitanova i złotego seta, do którego w ten sposób doprowadzi, znajdzie się w nim kosztem Włochów. To jednak zadanie niebywale trudne po porażce 0:3 w łódzkiej Atlas Arenie.

2019-04-10 15:48 Autor: Jakub Balcerski