zamknij

Cuprum Lubin

SIATKÓWKA: PGE Skra wreszcie wygrywa. Trzy punkty bełchatowian z Cuprum [RELACJA]
1

PGE Skra Bełchatów pokonała w hali Energia Cuprum Lubin w czterech setach. To pierwsza wygrana żółto-czarnych od połowy stycznia, gdy pokonali w Lidze Mistrzów Berlin Recycling Volleys. Warto dodać, że do składu wrócił przyjmujący Milad Ebadipour.

2019-02-17 19:55 Autor: Jakub Balcerski
SIATKÓWKA: Rozpędzona Skra pokonuje kolejnego rywala i na ligowym boisku wygrywa z Cuprum Lubin 3:0 [RELACJA]
0

Choć z pewnością wszyscy mają w głowach środową wygraną Skry przeciwko Lokomotiwowi Nowosybirsk, podopieczni Roberta Piazzy rozegrali już następny mecz. W ramach PlsuLigi bełchatowianie pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3:0, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli.

2018-02-17 19:01 Autor: Anna Maria Garstka
SIATKÓWKA: Skra Bełchatów lepsza od Cuprum Lubin!
0

W rozgrywanym wczoraj meczu 6. kolejki PlusLigi bełchatowianie bez problemów pokonali u siebie zespół z Lubina 3 do 0, a  najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został wybrany Mariusz Wlazły.

2017-10-21 14:00 Autor: Anna Maria Garstka