W dobrym kierunku: „Moja motywacja? Maniakalne czytanie książek” [WIDEO]

Autor:
Tomasz Talaga | Wideo: Adam Wicher
2019-05-10 19:25 Aktualizacja: 2019-06-21

Slawista, który koncertował na całym świecie, a teraz serwuje klientom wyborne puree z fioletowej marchewki z sumem. Filolożka, która w pofabrycznych osiedlach redaguje i pisze teksty dla klientów w całej Polsce. Socjolog, który walczył o europejską stolicę kultury i stworzył jeden z największych europejskich festiwal fotografii. Geografka turyzmu, która uczy ludzi radości gotowania.

mawlina_wadas7.jpg mawlina_wadas7.jpg

Życie różnie się plecie po studiach, ale same studia otwierają głowę i przygotowują nas do misji "życie", nawet gdy nie jesteśmy tego od razu świadomi. Oto proste historie absolwentów (UŁ) z niebanalnymi zwrotami akcji.

Uwielbia słuchać i opowiadać historie. Najbardziej interesuje ją narracja. Opowiadanie ciekawych historii to bardzo stara rzecz, wyrosła z wielowiekowej tradycji. Ona potrafi robić to nie tylko perfekcyjnie, ale i z pasją. Pani od polskiego. Wyjątkowa łodzianka, której litery składają się w całość, a wyrazy przydają miastu kolorytu.

Malwina nadal żyje czytaniem i pisaniem, a nawet z tego żyje. Tworzy nowe treści, tym razem na zamówienie. Do prozy życia dopisuje oryginalne historie ożywiające niejeden martwy produkt. Klient to nie firma, a człowiek, z potrzebą bycia zauważonym i docenionym. To osobista ludzka historia, za którą podąża wysiłek, doświadczenie i praca. Pani od polskiego na nowo opisuje rzeczywistość i robi to profesjonalnie: tak, aby dobrze się czytało.

W naszym mieście nie jest pewnie jedyna, ale na pewno jest tu oryginalna. Trudno odmówić jej pomysłowości, fantastycznej wyobraźni i wielkiego pietyzmu przy tworzeniu treści. Skutecznie konkuruje z firmami ze stolicy i robi to z wrodzonym sobie wdziękiem. Jej fascynacja literaturą rozbujana do maksimum na studiach polonistycznych rodzi dziś obfite owoce. Ma coraz więcej klientów przychodzących do niej po najlepsze rozwiązania: najciekawsze historie.

promocja
0.17484593391418