Sport i rekreacja

DERBY ŁODZI NA ŻYWO: ŁKS Commercecon - Grot Budowlani [NA ŻYWO]

2019-02-23, Autor: Bartosz Jankowski

Siatkarskie derby Łodzi! ŁKS Commercecon - Grot Budowlani Łódź na żywo prosto z Łódź Sport Areny!

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 2:3 (19:25, 25:19, 25:17, 15:25, 16:18) [PO MECZU]

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Już niebawem na naszym portalu fotogaleria, wypowiedzi oraz relacja z dzisiejszego widowiska! Do zobaczenia na TUŁÓDŹ.PL!

PO MECZU

Dziękujemy pięknie za uwagę! To były kapitalne siatkarskie emocje z udziałem obu łódzkich ekip. Tym razem lepsze okazały się siatkarki Grot Budowlanych!

16:18

Zablokowana Ola Wójcik! Grot Budowlani wygrywają w Siatkarskich Derbach Łodzi!

16:17

Bociek przedarła się przez ręce Brakocević, ale zaraz potem Serbka odpowiedziała potężnym atakiem!

15:16

Muhlsteinova w aut w zagrywki. Do trzech razy sztuka?

15:15

Brakocević tym razem w aut! Remis!

14:15

Brakocević nie zawodzi! Drugi meczbol dla Budowlanych!

14:14

Bidias przebija się przez blok!!! Co za emocje w Sport Arenie!!

13:14

Piłka setowa dla Budowlanych! Bociek w aut!

13:13

As serwisowy Oliwii Urban, która weszła na boisko chwilkę wcześniej!

13:12

Brakocević!!!

13:11

Pierwsza pomyłka Stoltenborg przy kiwce! W takim momencie!

12:11

ŁKS znowu na prowadzeniu! Zablokowana Stysiak przez Efimienko-Młotkowską!

11:11

Piłka po rękach Muhlsteinovej! Remis!

11:10

Pomyliła się Krysia Strasz przy przebiciu piłki na stronę rywalek. Punkt przewagi ŁKS-u Commercecon, o czas prosi trener Masek.

11:9

Nierówno gra Monika Bociek. Najpierw doskonały atak, ale chwilę później zepsuta zagrywka.

10:8

Alagierska myli się na zagrywce.

10:7

Regiane Bidias w pojedynkę rozbija Budowlanych!

9:7

W aut atakuje Monika Bociek.

9:6

Bidias zaryzykowała, ale nie trafiła w pole! Śmieszek za Polańską na zagrywkę.

9:5

Ale powoli odbiera ją Bidias! Kolejny kapitalny atak doświadczonej przyjmującej ŁKS-u Commercecon!

8:5

Brakocević daje jeszcze nadzieję Budowlanym!

8:4

Skutecznie w bloku duet Bidias - Alagierska! Zmiana stron.

7:4

Bidias obija ręce Brakocević.

6:4

Nie mogą się przebić ełkaesianki przez szczelny blok Budowlanych. Nie czeka trener Masek i prosi o czas.

6:3

Prosty błąd Krysi Strasz, która wrzuciła w siatkę Lucie Muhlsteinovą.

6:2

Femke Stoltenborg zdobywa kolejny punkt.

6:1

Ależ rozpędzona jest Regiane Bidias! Drugi czas dla trenera Krzyształowicza!

4:1

Bardzo szarpana akcja na korzyść Budowlanych. Pierwsze oczko na koncie gości.

4:0

Budowlani wciąż bez punktu! Tym razem punktuje Monika Bociek!

3:0

Trzy punkty Regiane Bidias! Dwa atakiem, jeden blokiem! ŁKS wychodzi na prowadzenie w decydującej partii! Czas dla Budowlanych.

SET V

Czas na decydującą partię siatkarskich derbów Łodzi!

15:25

Koniec bardzo krótkiego czwartego seta! Czeka nas tie-break!!!

13:24

Śmieszek kończy z przechodzącej! Piłka setowa dla Budowlanych.

13:23

Myli się nasotmiast Dria Szczyrba oraz, na przyjęciu, Krysia Strasz. Grot Budowlani są dwa punkty od tie-breaka.

13:21

Ale teraz Stysiak atakuje skutecznie.

13:20

Mocny atak Klaudii Alagierskiej. Piłki na rękach nie utrzymała Magda Stysiak.

12:20

Femke Stoltenborg ponownie kiwa z drugiej piłki i znowu czyni to skutecznie.

12:19

Myli się Bączyńska.

11:19

Grot Budowlani utrzymują bezpieczną przewagę. Chyba czeka na tie-break.

10:18

Bidias także w aut. Przerwa na życzenie trenera ŁKS-u.

10:17

Wawrzyńczyk daleko w aut.

10:16

A Daria Szczyrba prosto w siatkę.

10:15

Agata Wawrzyńczyk kończy z trzeciego metra.

9:15

Trener Masek reaguje. Na boisku pojawia się Daria Szczyrba.

9:14

Agata Wawrzyńczyk zagrywa w aut. Śmieszek za Polańską na zagrywkę w ekipie Budowlanych.

9:13

Zuzanna Efimienko-Młotkowska trafia ze środka!

8:13

Ola Wójcik wciska piłkę między blok a siatkę.

7:13

Niezwykle dużo szczęścia po stronie zawodniczek Budowlanych. Piłka ledwo przeszła na stronę ŁKS-u!

7:11

Magdalena Stysiak atakuje w ręce Alagieskiej, ale piłka wychodzi na aut.

7:10

ŁKS odrabia straty! O czas prosi trener Krzyształowicz.

3:9

Mocny początek seta w wykonaniu Grot Budowlanych.

3:7

Zablokowana Bociek. Przerwa dla ŁKS-u.

3:6

Brakocević nieco szczęśliwie, ale punktuje z drugiej linii.

3:5

Budowlane miały piłkę po swojej stronie, ale jednak z zawodniczek dotknęła siatki. Punkt dla ŁKS-u.

1:4

Kolejny błąd ŁKS-u.

1:3

Pierwsze w tym secie dwupunktowe prowadzenie Budowlanych po autowym ataku Bidias.

SET IV

Czy to będzie ostatni akord dzisiejszego meczu?

25:17

2:1!!! Efimienko-Młotkowska kapitalnie zablokowała Brakocević! ŁKS na prowadzeniu!

24:17

As serwisowy Alagierskiej! Piłka setowa!

23:17

Magda Stysiak daleko w aut z zagrywki. ŁKS dwa oczka od wygranej w trzecim secie!

22:17

Polańska trafia w dziewiąty metr!

22:16

Ola Wójcik prosto w siatkę... Przerwa dla ŁKS-u!

22:15

Stysiak trafia w boisko.

22:14

Monika Bociek mocno i po bloku!

21:14

Brakocević trafia z trudnej piłki. I dobrze, bo wcześniej sędziowie nie odgwizdali ewidentnego błędu podwójnego odbicia Lucie Muhlsteinovej.

21:13

Ależ blok na Stysiak!

20:13

Bidias Show! Brazylijka kończy piłkę na potrójnym  bloku! ŁKS o krok od wygranej w trzecim secie!

18:13

Stysiak obija blok rywalek! Czas dla trenera Maska.

18:12

Ola Wójcik przekroczyła linię trzeciego metra przy próbie ataku.

18:11

Tobiasz kiwa z drugiej piłki. Skutecznie!

17:10

Ola Wójcik w siatkę z zagrywki.

17:9

Pencova dwa razy atakuje w antenkę.

15:9

As serwisowy Oli Wójcik! Zmiana - Tobiasz za Stoltenborg.

14:9

Bączyńska w aut. Kolejny czas dla Budowlanych. Komplikuje się sytuacja gości tego meczu.

13:9

Efimienko-Młotkowska ponownie się przedziera i punktuje!

12:9

Stysiak kończy atak.

12:8

Brakocević spektakularnie zablokowana! Piłka wróciła na boisko szybciej niż sama zawodniczka. Czas dla Budowlanych.

11:8

Znowu w aut z zagrywki Polańska.

10:8

Brakocević tym razem wybrala się po ciasnym skosie.

10:7

Stysiak w aut z zagrywki.

9:6

Bidias atakuje po bloku. Wściekły jest trener Krzyształowicz.

8:6

Brakocević kapitalnie po prostej.

8:5

Monika Bociek skutecznie atakuje z prawej strony.

7:5

Efimienko-Młotkowska zagrała w aut.

7:4

Przejście linii środkowej przez Magdę Stysiak.

6:4

Efimienko-Młotkowska przedziera się przez ręce blokujących.

5:4

Nieporozumienie pomiędzy Muhlsteinovą i Wójcik.

5:3

Delikatny atak Ani Bączyńskiej dla punkt Budowlanym.

5:2

Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już jest wszystko ok. Problemy mają też siatkarki Budowlanych. Początek trzeciej partii dla ŁKS-u!

III SET

Przed trzecim setem ma miejsce prezentacja piłkarzy ŁKS-u, którzy już za tydzień zmierzą się na swoim boisku z Garbarnią Kraków i tym samym rozpoczną wiosenną walkę o awans do elity piłki nożnej w Polsce.

25:19

Koniec drugiego seta! Blok Klaudii Alagierskiej i mamy 1:1!

24:19

Muhlsteinova zagrywa w siatkę.

24:18

Piłka setowa dla ŁKS-u.

23:18

ŁKS już tylko dwa punkty od wygranej w drugim secie. Schodzi Kowalińska, wraca Muhlsteinova.

22:17

Stysiak myli się w ataku z lewego skrzydła. A na boisku pojawia się Izabela Kowalińska!

21:17

Stoltenborg kiwa w 8. metr. Sprytne zagranie rozgrywającej z Holandii.

21:16

Efimienko-Młotkowska kiwa w pierwszy metr i w samą linię!

20:16

Stysiak przełamała ręce blokujących rywalek!

20:15

Ten fragment meczu należy do Moniki Bociek! Kolejny świetny atak!

19:14

Skutecznie Brakocević, ale chwilę później doskonale odpowiada Bociek.

18:13

Błąd podwójnego odbicia w wykonaniu Stoltenborg.

17:13

Monika Bociek zaatakowała po skosie. Doskonały atak zawodniczki ŁKS-u!

16:13

Przełamanie Brakocević. Zmiana w Budowlanych. Na zagrywce pojawia się Śmieszek w miejsce Polańskiej.

16:12

Problem ze skończeniem ataku na Brakocević. Przy próbie kiwki wyrzuciła piłkę w aut. Czas dla trenera Krzyształowicza.

15:12

Stysiak w siatkę z zagrywki.

14:12

Alagierska dotknęła siatki przy bloku.

14:11

Bidias punktuje barkiem! Najpierw została zablokowana, ale piłka odbiła się od jej barku i wpadła w pole Budowlanych!

13:11

Świetna zagrywka Stoltenborg.

13:10

Przełamała się Magda Stysiak. Punkt z lewego skrzydła.

13:9

Ciężki moment dla Stysiak. Teraz dostała czapę od Zuzy Efimienko-Młotkowskiej. Czas dla Budowlanych!

12:9

Stysiak szukała rąk blokujących, ale ich nie znalazła i wyrzuciła piłkę daleko w aut.

10:9

Bociek w aut z zagrywki.

10:8

Ola Wójcik bardzo mocno po skosie i prosto w pole!

9:8

Zablokowana Monika Bociek. Już tylko punkt przewagi ŁKS-u.

8:6

Jak trwoga to do Brakocević. Pewny atak atakującej Budowlany.

8:5

Bidias trafia zagryką Magdę Stysiak! Kolejny punkt dla ŁKS-u!

7:5

Polańska myli się na zagrywce.

6:4

Kapitalna kiwka Bidias tuż za blok ekipy Budowlanych!

4:4

Bidias zakończyła świetną passę Stysiak bardzo ładnym atakiem z lewego skrzydła.

3:4

As serwisowy Stysiak!

3:3

Budowlani odrabiają straty za sprawą zagrywki Magdy Stysiak. Już remis.

3:0

Początek seta zdecydowanie dla ŁKS-u!

2:0

Spore zamieszanie. Najpierw punkt został przyznany Budowlanym, ale po konsultacji sędziowskiej oczko jednak dla ŁKS-u.

II SET

Rozpoczną siatkarki Grot Budowlanych, a konkretniej Femke Stoltenborg.

19:25

Brakocević kończy pierwszego seta świetnym atakiem po prostej! 1:0 dla Grot Budowlanych!

19:23

Bidias zatrzymana przez Polańską!

19:22

Pencova w aut z zagrywki.

18:22

Doskonała obrona Brakocević, a kontrę z trudnej pozycji kończy Stysiak.

18:21

Ola Wójcik myli się przy ataku po prostej.

18:20

Pencova w sam narożnik boiska! As serwisowy!

18:19

Tym razem serwis autowy.

18:18

Bociek posyła wygrywającą zagrywkę! Znowu remis!

16:18

Bociek trzeci raz z rzędu w aut! O przerwę prosi trener Michal Masek!

16:17

Goście na prowadzeniu. Ełkaesianki nie mogą sobie poradzić z zagrywką Bączyńskiej.

16:16

REMIS! Kolejna pomyłka Bociek, a później świetna zagrywka Bączyńskiej!

16:14

Jaroslava Pencova trafia z obiegnięcia!

16:13

Punktuje Ola Wójcik. Atak blok-aut.

15:13

Chociaż teraz prosty błąd Bociek, która źle trafiła w piłkę i wyrzuciła ją daleko w aut.

15:12

ŁKS utrzymuje trzy punky przewagi.

13:11

Polańska kończy jedną z dłuższych akcji dzisiejszego meczu. Kolejna przerwa na żądanie. Tym razem dla trenera ŁKS-u Commercecon.

13:10

Dwa błędy ełkaesianek i przewaga stopniała do 3 oczek.

13:8

I piąty! Bidias kończy z przechodzącej! Czas dla Budowlanych.

12:8

Brakocević myli się, próbując zaatakować po ciasnym skosie. 4 punkty przewagi gospodyń!

11:8

Efimienko-Młotkowska bezbłędnie z obiegnięcia. Świetna akcja ŁKS-u.

10:8

Polańska wygrała walkę na siatce z Bidias.

10:7

Bociek przedziera się przez podwójny blok rywalek!

9:7

Ola Wójcik wybija piłkę po rękach blokujących.

8:6

Dwa punkty z rzędu dla Budowlanych. Najpierw błąd w zagrywce siatkarki ŁKS-u, a następnie zapunktowała Stysiak z lewego skrzydła.

8:4

Ależ rozegranie Muhlsteinovej! Świetna piłka do Efimienko-Młotkowskiej i środkowa kończy atak!

7:4

Doskonale tym razem Pencova. Kończy atak z obiegnięcia.

7:3

Znowu trafiona zagrywką Bączyńska. Akcję kończy Bidias i rośnie prowadzenie ŁKS-u. Trener Krzyształowicz prosi o czas!

6:3

W aut Pencova.

5:3

Dobry, mocny atak Moniki Bociek!

4:2

Punktowa zagrywka Bidias. Trafiona Anna Bączyńska.

2:2

Pomyłka z zagrywki Gabi Polańskiej.

1:1

Odpowiedź Moniki Bociek z trzeciego metra.

ŁKS Commercecon 0:1 Grot Budowlani

Pierwszy punkt dla gospodyń autorstwa Brakocević.

I SET

Rozpoczynają zawodniczki ŁKS-u Commercecon.

PRZED MECZEM

Oto wyjściowe szóstki!
ŁKS Commercecon Łódź: Muhlsteinova, Bidias, A. Wójcik, Bociek, Alagierska, Efimienko-Młotkowska, Strasz (L)
Grot Budowlani Łódź:
Polańska, Stysiak, Brakocević, Pencova, Stoltenborg, Bączyńska, Stenzel (L)

Koniec rozgrzewki. Obie ekipy prezentują się kibicom, którzy szczelnie wypełnili Łódż Sport Arenę.

Hala powoli się wypełnia. Na chwilę obecną nieco głośniejszy sektor kibiców Budowlanych, ale liczniejsi i to zdecydowanie są fani ŁKS-u. Przygotowali oni specjalną oprawę, którą zaprezentują w trakcie spotkania.

A kto jest faworytem Waszym zdaniem? Zachęcamy Was do komentowania i dyskutowania za pośrednictwem naszej strony :-)

Powoli kończy się przedmeczowa rozgrzewka. Do rozpoczęcia meczu niespełna 10 minut!

Przed meczem rozmawialiśmy w magazynie #TuŁódźTuSport o tym, która z drużyn jest faworytem tego spotkania. ZOBACZ >>> #TuŁódźTuSport odc. 28 || Brutalny sparing ŁKS, Widzew po zgrupowaniu, kto faworytem w derbach Łodzi

Do rozpoczęcia meczu pozostało już niespełna pół godziny! Witamy bardzo serdecznie z Łódź Sport Areny! Przed nami wielkie siatkarskie derby Łodzi: ŁKS Commerceon Łódź - Grot Budowlani Łódź.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0