Mandoria Miasto Przygód! Dowiedz się więcej o nowym parku rozrywki pod Łodzią [WIDEO]

Autor:
B.J.
2019-10-04 18:33

Mandoria będzie miejscem wyjątkowym. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już latem 2020 roku pod Łodzią powstanie park rozrywki, którego w Polsce jeszcze nie było.

Mandoria przeniesie gości do epoki renesansu i pokaże, jak funkcjonowały zamożne miasta handlowe. Klimatycznym kamienicom i portowym dokom będą towarzyszyć tematyczne roller-coastery, karuzele i wiele innych.

- Wprowadziliśmy dużo klasycznych elementów typowego parku rozrywki, ale dodaliśmy do tego dużo elementów nowych doświadczeń. Mandoria to będzie miasto do odkrycia. Jedna wizyta nie wystarczy do tego, aby zobaczyć wszystko to, co kryje w sobie Mandoria – powiedział Daniel Heinst, dyrektor projektu.

O tym, że drugiego takiego parku rozrywki w Polsce nie ma przekonuje rzeczniczka prasowa Mandorii.

- Wysoka jakość tego co tworzymy, a także wyjątkowy temat przewodni, czyli handel w czasach renesansu, czynią Mandorię wyjątkową. Po przekroczeniu bramy Mandorii nasi goście zapomną o tym, że żyjemy w XXI wieku i przeniosą się do innego świata i oddadzą się fantastycznej przygodzie – mówiła Iwona Buchcic z Mandorii Miasta Przygód.

Więcej szczegółów w MATERIALE WIDEO