zamknij

Wiadomości

Nawet nikły płomyk można podtrzymać. O Wielkanocy inaczej. Cz. 2 [WIDEO]

2019-04-20, Autor: Tomasz Talaga

Dlaczego zgadzamy się na redukcję własnego istnienia do lat siedemdziesięciu, może osiemdziesięciu? Skąd się bierze nadzieja, nawet dla tych, którzy już ją porzucili? Jak podtrzymać niknący płomyk sensu i jak zrobić z niego porządne ognisko?

 

Reklama

Rozmowa z Księdzem Markiem to ciekawe, wielkanocne doświadczenie, które może podnieść. To spotkanie dające nadzieję i poczucie sensu naszej egzystencji. Ksiądz Marek nie boi się odpowiadać wprost na trudne, fundamentalne pytania i nie boi przyznać się do tego, że pomimo swoich życiowych ograniczeń nadal jest optymistą. 

Historię Księdza Marka oraz jego przemyślenia związane z Wielkim Piątkiem publikowaliśmy wczoraj.

ZOBACZ: Każdy z nas ma swoje limity. O Wielkanocy inaczej. Cz. 1 [WIDEO]

Dziś publikujemy ciąg dalszy, mówiący o zmartwychwstaniu i nadziei. O płomyku, który warto podtrzymywać i nadziei, która nie gaśnie. W sam raz dla tych, którzy nie chcą przespać i przejeść Wielkanocy, ale szukają czegoś więcej. Nie zgadzaj się na redukcję samego siebie…

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tulodz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuŁódź

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tulodz.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kandydata którego komitetu wyborczego zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?Oddanych głosów: 1547