zamknij

Sport i rekreacja

PIŁKA NOŻNA: ŁKS - Podbeskidzie [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2019-03-29, Autor: Bartosz Jankowski

Trwa relacja na żywo, minuta po minucie, z meczu ŁKS - Podbeskidzie. Sprawdź wynik hitowego meczu Fortuna 1 Ligi ŁKS - Podbeskidzie!

ŁKS ŁÓDŹ 3:0 (2:0) PODBESKIDZIE [PO MECZU]

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje NA ŻYWO ze sportowych aren w Łodzi!

CZYTAJ SPORT NA TUŁÓDŹ.PL

PO MECZU

Piękny marsz ŁKS-u w stronę ekstraklasy trwa! Łodzianie pewnie pokonali Podbeskidzie 3:0 i dopisali do swojego konta kolejne 3 punkty!

3:0 (90+3')

Koniec meczu! ŁKS - Podbeskidzie 3:0!

3:0 (90+1')

Podbeskidzie zamknięte na własnej połowie. Przyjemnie się patrzy na to, jak ŁKS operuje piłką.

3:0 (90')

Trzy minuty doliczone.

3:0 (87')

Obie drużyny czekają na koniec meczu. ŁKS pewny zwycięstwa, Podbeskidzie pewne porażki.

3:0 (85')

Prosty błąd Sobocińskiego o mało nie zakończył się stratą gola! Oleksy popędził prawą stroną, wstrzelił piłkę w pole bramkowe Michała Kołby, ale w ostatniej chwili interweniował jeden z obrońców ŁKS-u!

3:0 (81')

Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Piątek opuszcza boisko. W jego miejsce Łuczak.

3:0 (80')

Szansa ŁKS-u! Sobociński strzelił głową, ale ponad bramką!

3:0 (78')

Przycisnęło Podbeskidzie. Było groźnie, ale strzał Płachety blokuje Grzesik! Kapitalna interwencja!

3:0 (77')

Dzisiejszy mecz ogląda komplet widzów!

3:0 (74')

Faulowany Sobociński. Żółta kartka dla Gonzaleza. A młodzieżowy reprezentant Polski już się podniósł.

3:0 (73')

Zmiana w Łódzkim Klubie Sportowym. Bryła żegnany brawami. W jego miejsce pojawił się Wolski.

3:0 (73')

Próbował Roginić i był bardzo blisko! Piłkę sprzed linii bramkowej wybił Klimczak!

3:0 (72')

Groźnie pod bramką ŁKS-u! Mystkowski minął trzech łodzian i oddał strzał. Piłka minęła jednak bramkę Kołby o 2-3 metry.

3:0 (71')

Teraz strzelał Piątek, ale znowu niecelnie!

3:0 (70')

Trzecia zmiana w Podbeskidziu. Roginić za Sabalę.

3:0 (68')

Indywidualna akcja Grzesika, który wbiegł w pole karne rywali i wywalczył rzut rożny!

3:0 (66')

Sobociński dostał żółtą kartkę za faul taktyczny.

3:0 (65')

Kołba niepewnie przed swoim polem karnym! Piłka trafiła pod nogi Kostorza, ale ten nie trafił do pustej bramki do 30 metrów!

3:0 (63')

W pojedynku najskuteczniejszych piłkarzy Fortuna 1 Ligi Rafał Kujawa wyprzedził dzisiaj Sierpinę! Brawo!!!

3:0 (62')

Zmiany! W ŁKS-ie Sekulski za Kujawę, a w Podbeskidziu Kostorz zastąpił Sierpinę.

3:0 (61')

Powinno być już 4:0! Ramirez zabawił się z obrońcami Podbeskidzia, podał prostopadle do Bielaka, a ten wyłożył piłkę Piątkowi! Pomocnik ŁKS-u miał przed sobą tylko bramkarza, ale strasznie przestrzelił!

3:0 (59')

Co nie udało się 2 minuty temu, udało się teraz! Kujawa minął zwodem jednego obrońcę, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i oddał przepiękny strzał niczym Bartłomiej Kalinkowski w pierwszej połowie! ŁKS na autostradzie do kolejnego zwycięstwa!

3:0 (59')

CO ZA GOOOOOOOOOOOOOOOL! RAFAŁ KUJAWA!

2:0 (57')

Nieudany stały fragment gry w wykonaniu łódzkiej ekipy. Zmiana w Podbeksidziu: Mystkowski za Rakowskiego.

2:0 (57')

Kujawa uderzył z dystansu, piłka odbiła się od nogi obrońcy i o mały włos nie wpadła za kołnierz Fabisiaka! Będzie rzut rożny!

2:0 (55')

Michał Kołba!!! Sabala przepchnął Sobocińskiego i stanął oko w oko z Kołbą. Napastnik gości probówał przelobować bramkarza ŁKS-u, ale ten nie dał się zaskoczyć!

2:0 (53')

Wyjaśnia sprawę Kujawa.

2:0 (53')

Szybka akcja Podbeskidzia. Strzelał Płacheta, piłka po nodze Grzesika wychodzi poza boisko. Będzie rzut rożny.

2:0 (50')

Teraz akcja Podbeskidzia. Dośrodkowanie... I piłka ponownie w rękach Kołby!

2:0 (49')

Ucierpiał Bielak. Po szybkiej pomocy Łukasza Piątka pomocnik ŁKS-u jest gotowy do gry.

2:0 (47')

Bryła wysoko ponad bramką.

2:0 (46')

Ostro potraktowany Kujawa! Żółtą kartkę ukarany Jończy! Będzie szansa dla ŁKS-u!

ŁKS 2:0 PODBESKIDZIE (46')

Zaczęli goście!

PRZERWA

W oczekiwaniu na drugą połowę zachęcamy do przeczytania naszych innych tekstów!

PRZERWA

Na uwagę zasługuje przede wszystkim piękny gol Bartłomieja Kalinkowskiego.

PRZERWA

Za nami bardzo udana dla ŁKS-u pierwsza połowa! Piłkarze trenera Moskala wykorzystali dwie sytuacje i prowadzą 2:0. Początek meczu należał do Podbeskidzia, ale goście byli nieskuteczni. Tego nie można powiedzieć o Rycerzach Wiosny, którzy cierpliwie budowali swoje akcje i dwukrotnie trafili.

2:0 (45')

Koniec pierwszej połowy!

2:0 (44')

Podbeskidzie chce trafić jeszcze przed przerwą! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Sabala, ale minimalnie się pomylił! Było groźnie!

2:0 (42')

Niegroźna z pozoru sytuacja zakończyła się bramką dla ŁKS-u! Kalinkowski znalazł się z piłką około 23 metry od bramki Fabisiaka, ułożył sobie piłkę na lewej nodze i kapitalnym technicznym strzałem w okienko pokonał bramkarza gości! ŁKS prowadzi już 2:0!

2:0 (42')

GOOOOOOOOOOOL GOL GOL! KALINKOWSKI!

1:0 (40')

Chwila spokojniejszej gry W obu ekipach pojawia się coraz więcej niedokładności.

1:0 (37')

Roberto Gandara Gonzalez pokusił się o groźny strzał, ale świetnie Kołba!

1:0 (36')

Wybijają obrońcy Podbeskidzia. Będzie jeszcze rzut rożny!

1:0 (35')

Ponownie faulowany Ramirez. Tym razem do bramki dużo dalej...

1:0 (34')

Piątek skończył strzałem koronkową akcję ŁKS-u! Z problemami broni Fabisiak. ŁKS wciąż przy piłce!

1:0 (33')

Próba Dani'ego Ramireza z dystansu. Bez zagrożenia dla Podbeskidzia.

1:0 (32')

Klimczak ucierpiał w pojedynku o górną piłkę. Chwilę leżał na murawie, ale ostatecznie wstał o własnych siłach.

1:0 (31')

Ramirez najpierw w mur, ale poprawka już dużo lepsza! Strzał Hiszpana broni jednak efektownie Fabisiak!

1:0 (30')

Ramirez pociągany za koszulkę! Rzut wolny dla ŁKS-u 25 metrów od bramki Podbeskidzia.

1:0 (29')

Podbeskidzie atakuje ponownie prawą stroną. Piłka ostatecznie trafia w ręce Kołby po dośrodkowaniu jednego z gości.

1:0 (27')

Dwa faule z rzędu Patryka Bryły. Sędzia dał mu do zrozumienia, że kolejny zakończy się żółtą kartką.

1:0 (25')

Pozycyjny atak Podbeskidzia spalił na panewce. Tak samo, jak kontra ŁKS-u.

1:0 (23')

Niezła próba Bielaka. Piłka niewiele ponad bramką. Z piątki rozpocznie Fabisiak.

1:0 (22')

Rozpędzony Ramirez faulowany około 20 metrów od bramki Podbeskidzia. Żółta kartka dla Jarocha.

1:0 (19')

Ależ ukąsił ŁKS! Patryk Bryła, wypuszczony w uliczkę przez Dani'ego Ramireza, minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki! ŁKS na prowadzeniu!

1:0 (18')

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! PATRYK BRYŁA!!

0:0 (18')

Faulowany Sierpina 30 metrów od bramki Kołby. Dośrodkowanie Rakowskiego jednak kiepskie.

0:0 (16')

Kolejny rzut rożny dla gości. Kolejny wywalczony przez Sierpinę.

0:0 (15')

Kwadrans meczu za nami. Ciekawe widowisko przy al. Unii z niewielkim wskazaniem na gości. Gdy jednak ŁKS jest pod bramką Podbeskidzia, to atakuje naprawdę groźnie.

0:0 (15')

Piłka w rękach Kołby.

0:0 (14')

Poradzili sobie przyjezdni i wyprowadzili szybką kontrę! Piłka odbita od Sobocińskiego i rzut rożny dla gości!

0:0 (13')

Radzą sobie obrońcy Podbeskidzia. Jeszcze jeden korner.

0:0 (12')

Ależ szansa!!! Bryła urwał się obrońcom z lewej strony, wpadł w pole karne, ale odegrał mimimalnie za plecy Dani'ego!!! Będzie jeszcze rzut rożny!

0:0 (10')

Kombinacyjne rozwiązanie rożnego. Dani krótko do Bryły, ten jeszcze do Grzesika. Obrońca ŁKS-u wrzucił na głowę Kujawy, ale broni Fabisiak! Pierwsza szansa ŁKS-u w tym meczu!

0:0 (8')

Łodzianie, za sprawą Dani'ego Ramireza, przenieśli się pod bramkę Podbeskidzia. Będzie rożny.

0:0 (6')

Podbeskidzie znowu na połowie ŁKS-u. Będzie rzut rożny dla gości.

0:0 (4')

Pierwsze minuty dla Podbeskidzia. Dośrodkowywał Sierpina, ale, na szczęscie łodzian, za mocno.

0:0 (2')

Pierwszy strzał ekipy przyjezdnych. Płacheta jednak bardzo niecelnie.

0:0 (1')

Akcja gości lewą stroną, ale dobrze Rozwandowicz. Obrońca ŁKS-u wybija piłkę na aut.

0:0 (1')

Pierwsze dalekie zagranie na Kujawę, ale napastnik ŁKS-u przyblokowany.

ŁKS 0:0 PODBESKIDZIE (1')

Zaczęli! Przy piłce ŁKS.

PRZED MECZEM

ŁKS w swoich domowych, biało-czerwono-białych strojach. Podbeskidzie na niebiesko.

Piłkarze obu ekip są już na murawie! Od początku meczu dzielą nas już sekundy!

Co ciekawe, mecz ŁKS - Podbeskidzie z wysokości trybuny prasowej oglądać będą przedstawiciele Widzewa: trenerzy Świderski i Małkowski.

I od razu podajemy Wam składy wyjściowe obu zespołów!

ŁKS: Kołba (K) - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak, Bryła, Kalinkowski, Piątek, Bielak, Ramirez, Kujawa
Podbeskidzie: Fabisiak - Wiktorski, Phalavandishvili, Sierpina (K), Gandara, Sabala, Jaroch, Jończy, Płachea, Rakowski, Oleksy

Witamy Was bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2! Już za kwadrans początek meczu ŁKS - Podbeskidzie!

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0