zamknij

Sport i rekreacja

PIŁKA NOŻNA: Okazały koniec przygotowań. KS Kutno - Widzew 0:4 [BRAMKI]

2019-02-24, Autor: BJ, źródło: widzew.com

Za tydzień piłkarze Widzewa wrócą do walki o Fortuna 1 Ligą. Do Wejherowa pojadą w doskonałych nastrojach, bowiem w ostatnim sparingu bezproblemowo pokonali KS Kutno 4:0.

Trener Mroczkowski desygnował do gry bardzo silną jedenastkę, która dobrze rozpoczęła spotkanie. Trudny do upilnowania od pierwszych minut był Marcin Pieńkowski, ale jego koledzy nie potrafili wykorzystać przebojowości młodego piłkarza.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 20 minuty. Kapitalnym trafieniem popisał się Dario Kristo, który trafił w samo okienko bramki strzeżonej przez Konrada Reszkę.

Kilka chwil później łodzianie prowadzili już 2:0. Dośrodkowanie Adama Radwańskiego na gola zamienił Radosław Sylwestrzak. Po półgodzinie meczu na placu gry pojawił się wracający po urazie Mateusz Michalski, który zastąpił Marcina Pieńkowskiego.

W 36. minucie było 3:0. Po szybkiej kontrze dobrym podaniem Przemysława Banaszaka obsłużył Mihaljević, a młody napastnik płaskim strzałem pokonał bezradnego Reszkę.

W drugiej części meczu na boisku pojawiło się kilku zmienników, dwóch z nich od razu po przerwie, a sześciu w 61. minucie. W tej grupie piłkarzy był m.in. Marcin Kozłowski, który po minucie spędzonej na boisku zdobył bramkę na 4:0 i tym samym ustalił wynik meczu.

Widzewiacy bardzo udanie zakończyli przygotowania do piłkarskiej wiosny.

KS Kutno - Widzew Łódź 0:4 (0:3)
0:1 - Dario Kristo 20’
0:2 - Radosław Sylwestrzak 25’
0:3 - Przemysław Banaszak 36’
0:4 - Marcin Kozłowski 62'

KS Kutno: Konrad Reszka (46’ Michał Sokołowicz) - Kamil Bartos (84' Mikołaj Cieśliński), Piotr Gawlik, Michał Cichacki, Eryk Padzik, Roman Perizhok, Patryk Miarka (61' Dymitr Pietrow), Kamil Wielgus (23’ Tomasz Dąbrowski), Adrian Kralkowski (61' Grzegorz Brochocki), Łukasz Dynel (61' Patryk Nouri), Adrian Marcioch.

Widzew Łódź: Patryk Wolański (61' Maciej Humerski) - Łukasz Turzyniecki (61' Marcin Kozłowski), Daniel Tanżyna (76' Sebastian Zieleniecki), Radosław Sylwestrzak (46’ Marcel Pięczek), Tomasz Wełna (76' Mikołaj Gibas), Konrad Gutowski (61' Marek Zuziak), Dario Kristo (61' Kacper Falon), Adam Radwański (61' Maciej Kazimierowicz), Marcin Pieńkowski (31’ Mateusz Michalski), Przemysław Banaszak (61' Daniel Mąka), Filip Mihaljević (46’ Daniel Świderski).

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1