zamknij

Sport i rekreacja

PIŁKA NOŻNA: Stal Mielec – ŁKS Łódź [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2019-03-08, Autor: Bartosz Kozdój

Łódzki Klub Sportowy podejmuje na wyjeździe ekipę Stali Mielec. Jeśli Biało-Czerwono-Biali pokonają rywali, to wskoczą na pozycje wicelidera rozgrywek.

STAL MIELEC 0:1 (0:0) ŁKS ŁÓDŹ [KONIEC MECZU]

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU
To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!

PO MECZU
Gra podopiecznych trenera Kazimierza Moskala w tym spotkaniu nie powalała, jednak to oni zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki temu zwycięstwu ŁKS odskakuje od Stali na trzy punkty i wskakuje na fotel wicelidera rozgrywek.

PO MECZU
ŁKS pokazał charakter! Łodzianie zdołali zwyciężyć, mimo iż w końcówce Stal grała z przewagą jednego zawodnika!

0:1 (90+5')
Sędzia kończy spotkanie.

0:1 (90+4')
I tym razem piłkarze z Mielca nie zdołali pokonać Kołby.

0:1 (90+4')
Rzut wolny dla Stali. Ostatnia szansa na wyrównanie.

0:1 (90+4')
Wolski i Kalinkowksi ukarani żółtymi kartkami.

0:1 (90+4')
Bryła wyrzucił jednak sowim podaniem Radionova z pola karnego.

0:1 (90+4')
Ależ zmarnowali sytuację zawodnicy ŁKS-u..

0:1 (90+3')
Stal się stara, ale nie potrafi zaskoczyć ŁKS-u.

0:1 (90+3')
Ten sam zawodnik ukarany żółtym kartonikiem.

0:1 (90+2')
Wroński świetnie znalazł się w polu karnym, ale trafił tylko w słupek.

0:1 (90+2')
SŁUPEK ratuje Kołbę!

0:1 (90+1')
Sędzia dolicza pięć minut.

0:1 (89')
Zmiana w ŁKS-ie. Radionov zmienia Kujawę.

0:1 (89')
Rzut wolny dla Stali, ale piłka w rękach Kołby.

0:1 (87')
Prokić zagrał w pole karne, dopadł do piłki Mendiguchia, ale się pogubił i ełkaesiacy wyszli górą z tego starcia.

0:1 (86')
Rzut rożny dla ekipy z Mielca, ale ponownie nie było zagrożenia przed bramką Kołby.

0:1 (85')
Grzesik przerywa akcję przeciwników wybiciem głową.

0:1 (84')
Rzut rożny dla Stali, ale Rycerze Wiosny poradzili sobie z tą akcją.

0:1 (83')
ŁKS cofnięty na własną połowę. Łodzianie będą czekali teraz na swoje okazje z kontrataków.

0:1 (82')
Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Wroński pojawia się w miejsce Urbańczyka.

0:1 (81')
Zmiana w Stali. Getinger opuszcza plac gry, a pojawia się na nim Gąsior.

0:1 (80')
Stal próbuje zaskoczyć łodzian, ale Biało-Czerwono-Biali dzielnie się bronią.

0:1 (79')
Zmiana w ŁKS-ie. Ramirez schodzi, a zmienia go Wolski.

0:1 (78')
Druga żółta kartka i w konsekwencji CZERWONA, dla Bielaka, za ostre wejście na rywalu.

0:1 (77')
Kujawa mógł strzelić na 0:2, ale strzelił z bliskiej odległości zbyt niecelnie!

0:1 (76')
Kalinkowski uderzył z dystansu i będzie rzut rożny.

0:1 (75')
Bielak ukarany żółtym kartonikiem za przewinienie w środkowej strefie boiska.

0:1 (74')
Grzesik świetnie zagrał piłkę wzdłuż bramki do Kalinkowkiego, ale pomocnik nie dopadł do piłki.

0:1 (73')
Getinger wrzuca piłkę w pole karne łodzian, ale na posterunku Kołba, który łapie futbolówkę.

0:1 (72')
Getinger drybluje, tyle że w środkowej strefie..

0:1 (71')
Uderzenie z dystansu Nowaka, ale to zagranie było zbyt niecelne.

0:1 (70')
Zmiana w ekipie Stali. Tomasiewicz kończy mecz, a rozpoczyna go Mendiguchia.

0:1 (69')
Dobre uderzenie Rozwandowicza z rzutu wolnego, ale Kiełpin na posterunku!

0:1 (68')
Łodzianie spokojnie budują swoją kolejną akcję.

0:1 (67')
Błąd w defensywie Stali, ale ełkaesiacy nie zdołali pokonać Kiełpina po raz drugi.

0:1 (65')
ŁKS oprócz błędu Rozwandowicza na początku pierwszej połowy, gra bardzo pewnie w defensywie.

0:1 (64')
Obrońcy Stali rozgrywają spokojnie między sobą, chyba nie śpieszy im się do wyrównania rezultatu.

0:1 (64')
Bryła, który przed chwilą pojawił się na boisku, zarobił już żółtą kartkę.

0:1 (62')
Pierwsza zmiana w szeregach ŁKS-u. Łuczak opuszcza plac gry, a pojawia się na nim Bryła.

0:1 (61')
Kujawa miał sytuację, ale został wypchnięty z pola karnego.

0:1 (60')
Podopieczni trenera Artura Skowronka rozgrywają piłkę w środkowej strefie.

0:1 (59')
Tomasiewicz znalazł się w polu karnym ŁKS-u, ale jeden ze stoperów odebrał mu piłkę.

0:1 (58')
Kołba daleko wybija futbolówkę na połowę Stali.

0:1 (57')
Gospodarze domagali się jeszcze rzutu karnego, ale Rozwandowicz nie popełnił przewinienia przy tej interwencji.

0:1 (56')
Świetna okazja dla Stali, ale Prokić nie sięgnął piłki!

0:1 (55')
Spychała faulowany przez Pyrdoła.

0:1 (54')
Miejmy nadzieję, że teraz łodzianie nie spoczną na laurach i za chwilę zadadzą rywalom kolejny cios.

0:1 (53')
Nic nie zapowiadało bramki dla gości, a tutaj proszę.. :)

0:1 (52')
GOOOL dla ŁKS! Rozwandowicz pewnie wykorzystuje rzut karny!

0:0 (51')
Soljić dopuścił się przewinienia na Pyrdole. Rozwandowicz przed szansą.

0:0 (51')
RZUT KARNY dla ŁKS-u!

0:0 (50')
Kiełpin wznawia grę z rzutu wolnego.

0:0 (49')
Grzesik popędził prawą stroną, ale zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę.

0:0 (49')
Łodzianie wycofują piłkę do Kołby.

0:0 (48')
Tomasiewicz ogląda żółtą kartkę za przewinienie na Ramirezie.

0:0 (47')
Getinger znalazł się w dobrej sytuacji, ale zdołał mu ją wybić Rozwandowicz! Było groźnie..

0:0 (46')
Obie ekipy bez zmian.

0:0 (46')
Druga część meczu rozpoczęta!

PRZERWA
Łodzianie po pierwszej połowie remisują bezbramkowo ze Stalą, można powiedzieć, że taki stan rzeczy utrzymuje się głównie dzięki Kołbie, bowiem wybronił on groźne strzały rywali. Jak dotąd, ofensywa gości nie stoworzyła zagrożenia przed bramką Kiełpina.

0:0 (45')
Koniec pierwszej częsci meczu.

0:0 (44')
Łuczak ukarany żółtą kartką z faul na Prokiciu.

0:0 (44')
Ramirez zagrał wprost na głowę... przeciwnika.

0:0 (44')
Grzesik dośrodkował w pole karne rywala i będzie rzut rożny.

0:0 (42')
 Zbyt mocna piłka posłana przez Bielaka do Łuczaka.

0:0 (41')
Tomasiewicz próbował zaskoczyć Kołbę, ale golkiper ŁKS-u zdołał obronić mocny strzał rywala.

0:0 (40')
Dalekie zagranie do napastnika z Mielca, ale Rozwandowicz na posterunku.

0:0 (39')
Getinger dośrodkowuje, ale będzie tylko rzut rożny.

0:0 (38')
Stal rozgrywa na połowie ŁKS-u, ale nic niebezpiecznego z tego nie wynika.

0:0 (37')
Kiełpin piąstkuje futbolówkę po zagraniu Ramireza.

0:0 (36')
Soljić zagrywa piłkę ręką. Rzut wolny dla ełkaesiaków.

0:0 (35')
Złe zagranie Hiszpana. Okazję do kontrataku mieli gospodarze, ale Prokić ponownie złapany na spalonym.

0:0 (34')
Ramirez wywalczył rzut rożny.

0:0 (33')
Łodzianie rozgrywają na połowie rywali. Brakuje jednak elementu zaskoczenia, wszystko jest zbyt czytelne.

0:0 (32')
Nowak pokusił się o uderzenie z dystansu i niewiele się pomylił..

0:0 (31')
Daleka piłka posłana do Prokicia, ale zawodnik do niej nie doszedł.

0:0 (29')
Tomasiewicz zagrywał w pole karne, ale futbolówkę przejął Kołba.

0:0 (28')
Teraz łodzianie w ataku pozycyjnym, ale po chwili tracą piłkę.

0:0 (26')
Podopieczni trenera Artura Skowronka rozgrywają piłkę na połowie ŁKS-u.

0:0 (24')
Ależ okazja dla gospodarzy! Tomasiewicz dośrodkował piłkę w pole karne wprost na głowę Prokicia. Serb oddał celny strzał, ale Kołba zdołał obronić.

0:0 (23')
Stal rozgrywa futbolówkę, a ŁKS się przygląda...

0:0 (22')
Dobra okazja dla podopiecznych trenera Kazimierza Moskala, ale strzał Łuczaka został w ostatniej chwili zablokowany!

0:0 (20')
Stoperzy ŁKS-u wymieniają między sobą podania, ale brakuje przyśpieszenia akcji.

0:0 (19')
Fatalny błąd Rozwadowicza podczas wyprowadzenia piłki. Przejął ją Prokić, ale strzelił wprost w Kołbę!

0:0 (17')
Nowak nie sięgnął piłki, a ta opuściła plac gry.

0:0 (16')
Za nami kwadrans wyrównanej gry. Widać, że obie ekipy bardzo chcą osiągnąć korzystny rezultat, jednak brakuje na ten moment klarownych sytuacji bramkowych.

0:0 (15')
Kalinkowski źle zagrywa i traci piłkę.

0:0 (14')
Ten sam zawodnik złapany na pozycji spalonej.

0:0 (13')
Dalekie podanie do Prokicia, ale Serb nie doszedł do piłki.

0:0 (12')
Stal próbowała zaskoczyć ŁKS, ale goście są czujni w obronie.

0:0 (11')
Rzut rożny dla łodzian, ale nic ciekawego nie wyszło z tej akcji.

0:0 (10')
Kujawa faulowany. Jednak odległość do bramki dosyć duża.

0:0 (9')
Prokić sfaulował Grzesika przy linii bocznej.

0:0 (8')
Gospodarze budują atak pozycyjny.

0:0 (7')
Pierwszy celny strzał dla łodzian. Ramirez jednak bardziej wrzucał piłkę, niż strzelał. Trafiła ona wprost w ręce Kiełpina.

0:0 (6')
Klimczak zagrał ryzykownie do Kołby, ale kapitan ŁKS-u zdołał uratować sytuację dalekim wybiciem.

0:0 (5')
Łuczak faulowany w środkowej strefie.

0:0 (4')
Uderzenie Nowaka okazało się niecelne.

0:0 (3')
Grzesik dopuścił się faulu, tuż przed swoim polem karnym.

0:0 (3')
Piłka po stronie Stali. Obrońcy z Mielca operują futbolówką na własnej połowie.

0:0 (2')
Kołba wznawia grę podaniem do Klimczaka.

0:0 (1')
Ramirez przypadkowo nadepnięty przez Janoszkę.

0:0 (1')
Gramy! Rozpoczął ŁKS.

PRZED MECZEM
Zawodnicy wychodzą na murawę. Gospodarze zagrają w jednolitych białych strojach, a goście wystąpią w czarnych trykotach.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie od początku Kamil Juraszek. Zajmie on miejsce na środku obrony Jana Sobocińskiego, który pauzuje za kartki.

Składy:
Stal:
 Kiełpin - Dobrotka, Urbańczyk, Prokić, Janoszka,  Soljić, Nowak, Tomasiewicz, Spychała, Getinger, De Amo Perez
Rezerwowi: Primel - Gąsior, Leandro, Gojko, Mendiguchia, Wroński, Grodzicki.

ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Juraszek, Klimczak, Bielak, Kalinkowski, Łuczak, Pyrdoł, Ramirez, Kujawa
Rezerwowi: Arndt - Koprowski, Ratajczyk, Gamrot, Wolski, Bryła, Radionov.

Zawodnicy kończą powoli rozgrzewkę. Za chwilę podamy składy.

Obie ekipy mogą pochwalić się efektowną passą meczów bez porażki. Zarówno zawodnicy ŁKS-u, jak i Stali są niepokonani od 14 spotkań.

Stal w pojedynkach na własnym boisku nie straciła ani razu więcej niż jedną bramkę. Czy łodzianie zdołają przerwać tę passę?

Tydzień temu, podopieczni trenera Kazimierza Moskala udanie zainaugurowali rundę wiosenną, pewnie pokonując Garbarnię Kraków 3:0 (2:0). O zwycięstwo ze Stalą może być dużo trudniej, bowiem drużyna z Mielca, podobnie jak ŁKS walczy o awans do LOTTO Ekstraklasy.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 0