zamknij

Sport i rekreacja

SIATKÓWKA: ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2019-02-10, Autor: Jakub Balcerski

ŁKS Commercecon Łódź czeka dziś bardzo trudne spotkanie z wracającym do Łodzi na ten mecz Jackiem Pasińskim i jego Energą MKS-em Kalisz. Czekamy na dobre spotkanie Ligi Siatkówki Kobiet i zapraszamy na relację na żywo!

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - ENERGA MKS KALISZ 3:1 (25:18, 21:25, 25:14, 25:14)

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne, które już w najbliższych tygodniach.

PO MECZU

Łodzianki zdobywają 3 punkty w arcytrudnym i niewygodnym meczu z kaliszankami, pokonując je 3:1. To pokazuje, że ŁKS mimo wielu błędów potrafi w najważniejszych momentach walczyć i wygrywać trudne piłki.

25:14

Efimienko-Młotkowska pewnie kończy seta i mecz. 3:1 dla ŁKS-u. MVP meczu zostaje wybrana Regiane Bidias.

24:14

10 meczboli dla ŁKS-u. Zmiany powrotne kaliszanek.

23:14

As Moniki Bociek. Dybek za Kecman w MKS-ie.

22:14

Efimienko-Młotkowska trafia ze środka. Wańczyk wchodzi za Miros.

21:14

Dotknięcie siatki MKS-u. Zawodniczki gości niepogodzone z tą decyzją sędziów.

20:14

ŁKS z 6-punktową przewagą. Rywalki wciąż walczą.

18:12

Bidias z efektownym "pipem" nad blokiem i co najważniejsze dla niej i koleżanek - w boisko.

17:12

Kecman zagrywa w siatkę.

16:12

Alagierska w aut na środku. 4 punkty straty MKS-u.

16:10

Przełożone dłonie kaliszanek. To powinno nieco uspokoić łodzianki.

15:10

Brazylijka się poprawia. Piłka po bloku już nie do obrony.

14:10

Bidias po skosie w aut.

14:9

Podwójny blok Ogoms i Miros. MKS odrobił 3 punkty, Michał Masek poprosił o przerwę.

14:6

Nietrafiona kiwka Ogoms na środku. Wawrzyniak za Budzoń na boisku po stronie kaliszanek.

13:6

As serwisowy Marty Wójcik i przerwa Jacka Pasińskiego. Kalisz ma ostatnią szansę na powrót do spotkania, które nieuchronnie zdaje się im wymykać z rąk.

11:6

Ewelina Janicka skutecznie na środku.

10:5

Marta Wójcik oburącz mieści piłkę tuż przed 9 metrem.

9:5

Szybka odpowiedź Rebeki Lazic.

9:4

Piłka w boisku po ataku Efimienko-Młotkowskiej ze środka.

8:3

Monika Bociek znów skutecznie.

7:1

Kalisz nie istnieje. 6 punktów przewagi łodzianek. Lazic za Brzezińską w zespole gości.

5:1

Bociek po świetnie wystawionej, a trudnej dla tego elementu piłce od Marty Wójcik trafia z lewego skrzydła.

4:0

Bidias wprost w Miros. Fatalny początek dla MKS-u i od razu o przerwę prosi Jacek Pasiński.

ŁKS 2:0 Kalisz

Miros atakuje bezpośrednio w siatkę. Dobre otwarcie ŁKS-u.

IV SET

25:14

Kiwka Bociek niewybroniona. 2:1 dla ŁKS-u Commercecon.

24:14

Pierwsze dwa zmarnowane. Najpierw "pipe", później blok zawodniczek z Kalisza.

24:12

Bociek na prawym ataku o blok i 12 setboli gospodyń.

23:11

Punkt Wójcik, ŁKS blisko skończenia seta.

22:11

Bidias's on fire! Piękna seria Brazylijki.

21:11

Nie udało się skończyć piłki Bociek, to drugi raz z rzędu zapunktowała Bidias. W kaliskiej drużynie Cygan na boisku.

20:11

Bidias o pojedynczy blok Budzoń. 9 punktów straty MKS-u.

19:11

Blok Marty Wójcik.

18:11

Szczyrba celnie z lewego skrzydła. ŁKS z coraz większą dominacją.

16:10

Autowy atak Szczyrby na czystej siatce.

15:9

Po serii 4 "oczek" ŁKS-u, trafia Ewelina Brzezińska.

15:8

Bidias skutecznie z szóstej strefy.

14:8

Cztery odbicia po stronie gości. Znów przerwa dla Jacka Pasińskiego, który zauważył, jak wyraźna jest już przewaga łódzkiej drużyny.

13:8

Najpierw atak, potem blok. Coraz lepsza gra Darii Szczyrby. Zmiana w MKS-ie: na boisku Strózik.

11:8

Monika Bociek wbija potężny atak, którego wyciągająca się w obronie piłki Kulig nie była w stanie podbić.

10:7

As serwisowy Marty Wójcik.

9:7

Bidias skutecznie po bloku z lewego skrzydła. Przerwa dla Jacka Pasińskiego.

8:7

Dwa razy z rzędu nieskutecznie Anna Miros. Prowadzenie ŁKS-u odzyskane.

6:7

Potężny i niewybroniony przez kaliszanki atak Bociek.

5:6

Najpierw as Eweliny Janickiej, a chwilę później zagrywka skończyła na aucie.

4:4

Szybka odpowiedź Szczyrby z lewego skrzydła.

3:4

Skuteczna Brzezińska i MKS na prowadzeniu.

2:2

Szczyrba przebija się przez blok gości. Wyrównany początek trzeciej partii.

ŁKS 0:1 Kalisz

Bociek zablokowana przez kaliszanki.

III SET

21:25

Kalisz zdobywa punkt i kończy seta. W meczu 1:1.

21:24

Szczyrba w aut po sytuacjnym "pipie".

21:23

Blok Alagierskiej daje nadzieję. Wielkie wsparcie od trybun.

20:23

Wawrzyniak nieczysto wystawia piłkę na siatce. ŁKS wraca, trener Pasiński prosi o przerwę.

19:23

Regiane Bidias atakuje nie do obrony dla gości.

18:23

Kończy Natalia Strózik z lewego skrzydła. Kaliszanki blisko wygrania tej partii.

18:22

Błyskawiczna odpowiedź Regiane Bidias. W MKS-ie zmiana z pierwszego seta - na boisku Wawrzyniak i Strózik.

17:22

Brzezińska lekko o blok, piłka wpada w boisko po łódzkiej stronie.

17:21

As serwisowy Szczyrby.

16:21

Punkt Efimienko-Młotkowskiej. 5 punktów straty gospodyń.

15:21

Skuteczna Ogoms ze środka, spora dziura w bloku łodzianek.

15:20

Blok Efimienko-Mlotkowskiej, a później atak Lazić w siatkę. Wójcik wróciła do kwadratu, zmiany nie będzie. Jest za to zmiana powrotna u Jacka Pasińskiego, który zarazem prosi też o przerwę.

13:19

Trafia Daria Szczyrba. Zaraz ma być jednak zmieniona przez Aleksandrę Wójcik.

12:18

Podkręcona bomba Regiane Bidias. ŁKS jeszcze walczy o powrót.

10:18

Błąd podwójnego odbicia ŁKS-u. Fatalna sytuacja...

10:16

Skuteczna Agata Wawrzyńczyk, zawodniczki gości nie bronią jej ataku.

9:15

Na boisku w MKS-ie znów Lazić za Brzezińską. Zmiana przynosi punkt, uderzyła właśnie Lazić.

7:14

Łodzianki zaczynają odrabiać, kaliszanki się mylą.

4:14

Wawrzyńczyk zablokowana. Na boisku gra tylko jedna drużyna.

4:13

Fatalna wystawa Muhlsteinovej. Błąd kosztuje kolejny punkt i przerwę dla trenera Maska.

4:12

Ofiarna postawa ŁKS-u w obronie. Nie przynosi rezultatu - punkt dla MKS-u dwa raz z rzędu w podobny sposób.

3:10

Dramatyczna postawa ŁKS-u. "Pipe" Bidias skończył się na pojedynczym bloku. Wawrzyńczyk i Muhlsteinova za Bociek i Wójcik.

3:8

Nieskuteczne najpierw Bociek, a potem Szczyrba, która została zablokowana. To dało kolejny punkt ekipie z Kalisza. Zaczyna to bardzo źle wyglądać.

3:7

Kolejny punkt MKS-u. Czas dla Michała Maska po raz pierwszy w tym meczu.

3:6

Blok drużyny gości. Kompletna sinusoida na sam początek seta.

3:5

Gospodynie wyrównały, ale kaliszanki znów wychodzą na prowadzenie - najpierw atak Kecman, potem aut łodzianek.

2:3

Skutecznie Efimienko-Młotkowska i ŁKS powoli wraca.

0:3

Blok Miros. Złe otwarcie seta dla łodzianek.

0:2

ŁKS bez przyjęcia, piłkę z siatki w boisko wrzuca ponownie Ogoms.

Alagierska zablokowana przez Ogoms.

II SET

25:18

Monika Bociek kończy pierwszego seta dobrym atakiem z prawego skrzydła. 1:0 dla ŁKS-u.

24:18

"Pipe" Bidias w boisku. 6 piłek setowych.

23:18

U kaliszanek kolejna zmiana - pojawiła się Natalia Strózik. To jednak znów nic nie daje, a punktuje Daria Szczyrba. Jeszcze jedna zmiana Pasińskiego - na parkiecie Wawrzyniak.

22:17

Miros po siatce w aut. ŁKS blisko wygrania seta.

21:16

W Kaliszu na boisku Lazić za Kecman. ŁKS zyskuje kolejny punkt po ataku Bidias, który odbity od bloku skończył na aucie.

19:16

Zagrywka Kecman w aut. Znów 3 punkty straty MKS-u.

16:15

Najpierw blok Ogoms, a później niewybroniony atak kaliszanek i już tylko jeden punkt przewagi ŁKS-u.

15:13

Pojedynczy blok Kecman i sytuacja znów wygląda niebezpiecznie dla gospodyń.

15:11

Skuteczny blok ŁKS-u.

14:10

Brzezińska skutecznie na lewym skrydle i przewaga łodzianek nieznacznie zmniejszona.

12:6

Monika Bociek skuteczna z "pipe'a". Kalisz nie może wrócić do walki w tym spotkaniu.

11:5

Zagrywka punktowa Efimienko-Młotkowskiej. Druga przerwa Jacka Pasińskiego.

10:5

Skuteczna kiwka Marty Wójcik.

8:4

Dobry atak Bociek, ŁKS powiększa przewagę.

ŁKS 6:2 Kalisz

ŁKS dobrze wszedł w spotkanie. Pewne prowadzenie i od razu przerwa dla trenera Pasińskiego.

I SET

PRZED MECZEM

ŁKS: Bidias, Szczyrba, Bociek, Alagierska, Efimienko-Młotkowska, Wójcik M., Strasz (L) - Muhlsteinova, Wawrzyńczyk
Kalisz: Ogoms, Janicka, Budzoń, Miros, Kecman, Brzezińska, Kulig (L) - Wawrzyniak, Strózik, Lazic, Cygan

Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz prosto z Łódź Sport Areny.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0