Wiedza, doświadczenie i wartości. Prof. Dominik Sankowski - lepszy kandydat do Senatu [WIDEO]

Autor:
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
2019-10-07 Aktualizacja:

Od lat związany z Politechniką Łódzką, wybitny naukowiec, promotor i wychowawca pokoleń studentów.. Patriota, także lokalny, kochający Łódź i jej mieszkańców. Człowiek prawy, uczciwy i odpowiedzialny, stawiający dobro drugiego człowieka wyżej niż własne. Prof. Dominik Sankowski, kandydat do Senatu w okręgu nr 23.

Prof. Dominik Sankowski, kandydat do Senatu w okręgu 23 Prof. Dominik Sankowski, kandydat do Senatu w okręgu 23

"Najciekawsza jest prawda" - to jedna z myśli, której hołduje nasz bohater. Wychowany w duchu patriotycznym nie chce marnować czasu na rzeczy banalne i nikomu nieprzydatne. Dlatego całe dotychczasowe życie zawodowe i prywatne poświęcił tworzeniu dobra wspólnego osiągając wspaniałe rezultaty.

Twórca Katedry Informatyki Stosowanej na Politechnice Łódzkiej, przeszedł wszystkie szczeble naukowej kariery: "Step by step, jak mawiają Anglicy" profesor doszedł do liczby 24 wypromowanych doktorów, w tym 8 habilitowanych. 

Choć nieustannie patrzy w przyszłość, nie zapomina o przeszłości. Korzenie rodzinne to dla niego fundament, na którym zbudował życie oparte o wartości. Dlatego nie tylko z sentymentem, ale i wdzięcznością wspomina tych, którzy pomogli mu w życiu osiągnąć obecną pozycję.