Firma Transfer Multisort Elektronik zatrudni w najbliższym czasie 500 nowych pracowników

Autor:
K.K
2019-07-10 17:00

Firma TME – światowy potentat w dystrybucji części elektronicznych i automatyki przemysłowej rozwija swoją działalność w Łodzi i poszukuje nowych pracowników. Wszystkie ogłoszenia o pracę są publikowane na stronie kariera.tme.eu oraz w mediach społecznościowych i portalach rekrutacyjnych. Pracownicy poszukiwani są pośrednio także angażując się w takie projekty, jak TME Polówka, Earth Festival, Juwenalia Politechniki Łódzkiej oraz inne inicjatywy kulturalne i studenckie.

Trasa_gorna_Tme_poland.jpg Trasa_gorna_Tme_poland.jpg

Transfer Multisort Elektronik to łódzka firma rodzinna o światowym zasięgu – codziennie wysyła ponad 5000 paczek do klientów ze 140 krajów. Jako globalny dystrybutor komponentów elektronicznych, zatrudnia prawie 1000 osób, z czego ponad 100 dołączyło tylko od początku bieżącego roku. Ze względu na stały rozwój firmy, tendencja ta będzie wciąż wzrastać. Firma zapewnia pracownikom szereg benefitów pozapłacowych, tematyczno-okolicznościowe niespodzianki oraz przyjazną atmosferę pracy.

- #NajfajniejszyBiurowiecwŁodzi ze swoją ledową elewacją to nasz znak rozpoznawczy, a już wkrótce rozpoczniemy realizację największego projektu w historii firmy – Greenfield, nasze nowe centrum logistyczne, to #WięcejNiżMagazyn.  Po zakończeniu pierwszego etapu inwestycji, powstanie w nim 500 miejsc pracy w regionie łódzkim - mówi Jarosław Predel Dyrektor ds. Personalnych Transfer Multisort Elektronik

0.13307595252991