Chcemy mieszkać w centrum Łodzi? Mieszkanie w Łodzi z Profbud [WIDEO]

Autor:
Marcin Kluczyński
2019-11-08 13:17

Okazuje się, że coraz chętniej jako miejsce do życia wybieramy centrum Łodzi. Potwierdza to rozmowa z Agatą Sieradzką z firmy Profbud. której nowe osiedle mieszkaniowe Primo zostało wkomponowane w tkankę Nowego Centrum Łodzi.

Gościem programu z cyklu #MieszkaniewŁodzi była Agata Sieradzka z firmy Profbud. / Fot. Redakcja Gościem programu z cyklu #MieszkaniewŁodzi była Agata Sieradzka z firmy Profbud. / Fot. Redakcja

- Nasz klient jest bardzo różny: to są osoby młode, poszukujące swojego pierwszego mieszkania, to są rodziny, które chcą mieszkać w centrum miasta. (...) Do tej pory było tak, że ludzie uciekali z centrum, teraz wracają. Również są osoby, które chcą w jakiś sposób zainwestować w nieruchomościtłumaczy Agata Sieradzka z firmy Profbud.

Budowa osiedla w centrum Łodzi wymaga pogodzenia tego, co nowe z tym, co zastane. W programie z cyklu #MieszkaniewŁodzi pytamy Agatę Sieradzką, czy łatwo sprostać takiemu wzywaniu. Na osiedlu Primo odnajdziemy wyraźne nawiązania, inspiracje dawną architekturą śródmieścia. Przestrzeń Nowego Centrum Łodzi przyciąga osoby kreatywne, dlatego również na tym osiedlu nie brak elementów pobudzających wyobraźnię, jak choćby mural na jednej z elewacji.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Agatą Sieradzką, przedstawicielką firmy profbud:

0.15600204467773