Przedostatni sparing Widzewa. Jak łodzianie spiszą się w starciu z czeskim rywalem? [ZAPOWIEDŹ]

Autor:
Piotr Mika
2019-07-11 21:15 Aktualizacja: 2019-07-12
wydarzenie
2019-07-12 (17:00)
-
2019-07-12 (19:00)

Po czterech sparingowych potyczkach z rywalami z krajowego podwórka, przyszedł czas na zespół zagraniczny. W piątek, 11 lipca Widzew zmierzy się na Łodziance z czeskim MFK Frydek-Mistek.

Jak Widzew zaprezentuje się na tle czeskiego III-ligowca (Fot. Kamila Matusiak/widzew.com) Jak Widzew zaprezentuje się na tle czeskiego III-ligowca (Fot. Kamila Matusiak/widzew.com)

W obecnym okresie przygotowawczym Widzew Łódź mierzył się jak dotąd tylko z rywalami z rodzimych lig, za każdym razem wyżej notowanymi. W tych starciach łodzianie pokazali się z dobrej strony, dwukrotnie wygrywając (z I-ligowymi Chrobrym Głogów i Stomilem Olsztyn) i remisując z Zagłębiem Lubin. Jedynie Lech Poznań w pierwszym meczu Widzewiaków w tych przygotowaniach nie dał im żadnych szans, wygrywając 3:0.

Mecz z MFK Frydek-Mistek, na co dzień występującym w czeskiej III lidze, będzie nie tylko pierwszym meczem z zagranicznym rywalem, ale także pierwszym rozgrywanym na obiekcie przy ul. Małachowskiego w Łodzi. W przeciwieństwie do poprzednich spotkań, ten mecz nie będzie też transmitowany w klubowej telewizji.

Na Łodziankę kibiców Widzewa przyciągnąć powinna możliwość obejrzenia w akcji nowych nabytków łódzkiego klubu, z Marcinem Robakiem na czele.

EDIT: Decyzją klubu, mecz pokaże WidzewTV.
Z uwagi na organizację piątkowego meczu towarzyskiego na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego 5/7 w Łodzi i ograniczoną pojemność trybun obiektu klub zdecydował się przeprowadzić z niego transmisję wideo na żywo - czytamy na widzew.com

Widzew Łódź – MFK Frydek-Mistek
Piątek, 11 lipca 2019, godzina 17:00
Boisko MOSiR, ul. Małachowskiego 5/7, Łódź

CZYTAJ TAKŻE >>> Magdalena Stysiak oficjalnie pożegnana przez Grot Budowlanych

0.15148186683655